Küçük Ev

Yayınevi
Resimleyen
Sayfa Sayısı
48
Kitap Barkod
9786259923505
Ebat
15 x 21,5 cm
Renk
Renkli
Cilt Durumu
Karton kapak
Kağıt Türü
Kitap kâğıdı
Yayın Dili
Türkçe
Basım Tarihi
Haziran 2023
Türü
Etiket Fiyatı
89.00 TL
%25 İndirim
İndirimli Fiyat
66.75 TL
Tadımlık Oku-Düşün-Göster

Funda Nur Akay, okurlarını yaşam alanları, değişim, sadeleşme ve bilinçli farkındalık konularında düşündürürken özgür alanlarla, bolca taze nefesle ve şimdiki zamanda olmanın mutluluğuyla buluşturuyor. Küçük, portatif bir evin misafirperverliği eşliğinde yepyeni bir hayat kuran ailenin öyküsünü Çisil’in deneyimleri üzerinden okuyacaksınız. *** Tak tak! Evde misiniz? İşte kitabımız kapınızı çaldı, eli kolu dopdolu. Okumaya başladığınızda Çisil’in evine konuk olacaksınız, o da sizinkine elbette. Bul

 

Funda Nur Akay, okurlarını yaşam alanları, değişim, sadeleşme ve bilinçli farkındalık konularında düşündürürken özgür alanlarla, bolca taze nefesle ve şimdiki zamanda olmanın mutluluğuyla buluşturuyor. Küçük, portatif bir evin misafirperverliği eşliğinde yepyeni bir hayat kuran ailenin öyküsünü Çisil’in deneyimleri üzerinden okuyacaksınız.

 

***

Tak tak! Evde misiniz? İşte kitabımız kapınızı çaldı, eli kolu dopdolu. Okumaya başladığınızda Çisil’in evine konuk olacaksınız, o da sizinkine elbette.

Buluşmanızın ilk dakikalarında, ailesi Çisil’e bir müjde verecek. Çisil bu habere pek sevinemese de yeni yaşamı onu çağıracak. Üstelik çok hafifleyecek, yepyeni diyarlarda kuş gibi özgür hissedecek.

Her şey minicik ama kocaman, nereye istenirse giden, sınır tanımayan sürpriz bir evle başlıyor… Hazır mısınız?

 
 
 
Profil Öğeleri
 

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır