Aşılar

Yayınevi
Resimleyen
Sayfa Sayısı
24
Kitap Barkod
9786257343459
Ebat
19,5x27,5 cm
Renk
Renkli
Cilt Durumu
Karton kapak
Kağıt Türü
Mat kuşe
Yayın Dili
Türkçe
Basım Tarihi
Nisan 2023
Türü
Temalar
Etiket Fiyatı
89.00 TL
%25 İndirim
İndirimli Fiyat
66.75 TL
Tadımlık

AŞILAR Bilimsel İçerik: Prof. Dr. Ateş Kara Yazan-Resimleyen-Tasarlayan: Takımyıldız BİLİMSEL İÇERİK HAZIRLIĞI VE DANIŞMANLIĞI Prof. Dr. Ateş Kara Prof. Dr. Ergin Çiftçi Dr. Pervin Özelçi Dr. Aslıhan Coşkun Bağışıklık sistemimiz doğduğumuz andan itibaren vücudumuzu birçok zararlı mikroorganizmaya karşı korur. Ancak bazı durumlarda bu mikroorganizmalar ciddi hastalıklara neden olabilir. Bağışıklık sistemimizi bunlara karşı hazırlıklı hâle getirmek önemlidir. Bunun için aşı oluruz. Aşı

BİLİMSEL İÇERİK HAZIRLIĞI VE DANIŞMANLIĞI

Prof. Dr. Ateş Kara

Prof. Dr. Ergin Çiftçi

Dr. Pervin Özelçi

Dr. Aslıhan Coşkun

Bağışıklık sistemimiz doğduğumuz andan itibaren vücudumuzu birçok zararlı mikroorganizmaya karşı korur. Ancak bazı durumlarda bu mikroorganizmalar ciddi hastalıklara neden olabilir. Bağışıklık sistemimizi bunlara karşı hazırlıklı hâle getirmek önemlidir. Bunun için aşı oluruz. Aşılar, biz hasta olmadan önce zararlı mikroorganizmaların bağışıklık sistemimize tanıtılmasını sağlar. Bilimsel araştırmalar sonucunda etkili ve güvenli oldukları kanıtlanan aşılar insanlara uygulanabilir.

***

Zararlı mikroorganizmalar bizi nasıl etkiler? Bağışıklık sistemimiz bizi nasıl korur?

Neden aşı olmalıyız? Aşılar nasıl geliştirilir, çeşitleri nelerdir? Zaman içindeki yolculukları nasıl şekillenmiştir? Aşılara dair bilmek isteyeceğiniz her şey Aşılar kitabında sizi bekliyor. Takımyıldız’ın renkli galaksisinden süzülen bu çalışma bilim insanları Prof. Dr. Ateş Kara, Prof. Dr. Ergin Çiftçi, Dr. Pervin Özelçi ve Dr. Aslıhan Coşkun’un bilimsel içerik hazırlığı ve danışmanlığı eşliğinde sizinle buluşuyor.

 

 

Temalar
 
 
 
 

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır