TAKIMYILDIZ

Kuğu gece gökyüzünde parlak yıldızların oluşturduğu en güzel takımyıldızlardan biri. Biz de bilimsel konularla ilgili yayınlar hazırlamak için bir araya gelmiş bir takımız. TAKIMYILDIZ olarak çocuklar için özgün bilimsel içerikler üretiyoruz. TAKIMYILDIZ uzun yıllardır ülkemizin önde gelen popüler bilim yayınlarının hazırlanmasında çalışmış deneyimli kişilerden oluşuyor. 

*Yazarlarımızdan biri çocuklar için güvenli içerik yaratıcısı ve ayrıntılarda kusursuzu arayan deneyimli bir editör Biyolog seramikçi ve doğal boyamacı. 

*Eğlenceli bilimsel oyunlarımızı kurgulayan yazarımızsa çocuk gelişimi uzmanı ve hayallerinin peşinden giden bir zıpzıp perisi. 

*Doğa bilim ve sanattan esinlenen başka bir yazarımızsa özgün işleriyle çevresine esin kaynağı olan sanatçı bir ruh.  Biyolog ressam ve çizer. 

*Çocuklara bilim anlatmada uzman bir diğer yazarımız onlara gökbilimi sevdirmek amacıyla çalışan amatör bir gökbilimci Fizikçi gözlemci ve doğa insanı. 

*Tasarımcımız bilimsel içerikli yayınlar tasarlamada deneyimli parçaları yaratıcı bir şekilde birleştirip bütünü yansıtma konusunda bir usta.  Gizli şair yaşamı eğlenceyle dolduran iş geliştirmeci.

*Çizerimizse neşeli çizgi kahramanların ve mutluluk veren rengârenk sayfaların mimarı Yaratıcı ve hızlı çalışan bir başkomik Mühendis seramikçi. 

TAKIMYILDIZ olarak ürettiğimiz özgün bilimsel içerikleri kolay anlaşılır ve ilgi çekici metinlerle zengin ve yaratıcılık ürünü görsellerle eğlenceli etkinlikler ve oyunlarla birlikte sunuyoruz. Çalışmalarımız ve eserlerimizle her yaştan çocuğun merak araştırma ve keşif heyecanına ortak oluyoruz.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır