Po Tapatapa Macerası : Haris'in Saldırısı

Yayınevi
Resimleyen
Sayfa Sayısı
56
Kitap Barkod
9786257343428
Ebat
16x24 cm
Renk
Renkli
Cilt Durumu
Karton kapak
Kağıt Türü
Mat kuşe
Yayın Dili
Türkçe
Basım Tarihi
Nisan 2023
Türü
Etiket Fiyatı
119.00 TL
%25 İndirim
İndirimli Fiyat
89.25 TL
Tadımlık

Ahmet Şerif İzgören’den coşkulu, şenlikli bir macera daha. Po: TapaTapa Macerası adlı romanımızın yerinde duramayan sayfaları, bu kez de çizgi roman tutkunu minikler için dile geliyor. Hayat Pınarı Ağacı’nda kelebek olmuş iyilikler, rengârenk kanatlarıyla macera seven okurlara konsun diye…

 

***

 

Büyülü Orman’ın girişinde son bir defa el ele tutuştular. “Ne olursa olsun birbirimizden ayrılmak yok” dedi bilge göbekpamukçuğu. “Ormanda umut ve korku bir arada bulunur. Korkarsanız korkular üzerinize gelir, umutlarınızı düşünürseniz onlarla dolarsınız. Ormanın bir tarafı karanlık, bir tarafı aydınlıktır. Hep aydınlık tarafa bakın, karanlık tarafa bakanların kalpleri korkuyla dolar.”

TapaTapa eskisi gibi neşeli ve aydınlık değil. Haris kötülüklerinin dozunu artırdı. Küçük pifapuflar zor durumda, onların yokluğunda Yaşam Sevinci Güneşi soldu solacak. Anlayacağınız, Po ve Simin için kolları sıvama zamanı. Bu macerada yaşam sevinci, cesaret, bilgi ve iyilik için TapaTapa sakinleriyle el ele verecekler. Ahmet Şerif İzgören’in hayal gücü ve Laçin Akçay’ın çizimleri de onlara eşlik edecek.

 

 
 
 
Profil Öğeleri
 

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır